SHEEP GOT WAXED

Sheep Got Waxed – 12 metų aktyvi grupė, kuri vis dar sugeba drumsti muzikinius vandenis ir būti itin keista. Gitara, saksofonas ir būgnai akompanuojami įvairių efektų ir skaitmeninės perkusijos, tad trijulės muzika techniškai ir kompoziciškai sudėtinga. Visgi stebinančiai šviežia džiazo, elektronikos ir punk’o kombinacija – draugiška bet kokiai smalsiai ausiai. Grupė išlieka vienu sėkmingiausių Lietuvos alternatyvios muzikos scenos eksportų.

Grupė drąsiai manifestuoja muzikinius kraštutinumus, žaidžia kontrastais – paglosto ir pakandžioja, sušaldo ir nudegina, išprausia šampūnu ir nuvaškuoja. Albumai turi savo naratyvus, pasižymi programiškumu, tad trio paklausi ir kitų menų kontekste – kuria muziką teatrui, įgarsina nebylųjį kiną.

Albumai: Sheep Got Waxed (2014), PUSHY (2016), Tommy Got Waxed (Live) (2019), More Chews (2022)

Turavo: Kinijoje, Pietų Korėjoje, Taivane, Slovėnijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Danijoje, Jungtinėjė Karalystėje, Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje, Baltarusijoje.
Festivaliai: Eurosonic (NL), Zandari (SKR), 12 Points (DK), Match & Fuse (UK), Tallinn Music Week (EE), Ment Ljubljana (SI), Europavox (FR)

Apšildė: BadBadNotGood, Kamasi Washington, Föllakzoid
Pelnė: Vilnius Jazz Young Power Grand Prix
Nominuoti: dukart ‘Metų alternatyva’ M.A.M.A. apdovanojimuose
SGW taip pat kuria muziką teatrui (Kovos Klubas OST) ir filmams, įgarsina nebylųjį kiną

MUSIC

VIDEOS