FOLK TALES

Girmantė Vaitkutė – vokalas
Mindaugas Vadoklis – trimitas
Andrej Polevikov – fortepijonas
Denis Murašov – kontrabosas
Augustas Baronas – bugnai

FolkTales – tai džiazo pasaulis su liaudies folkloro išmintimi. Tai lietuvių ir kitų tautų liaudies motyvai įprasminti šių laikų džiazo garsais ir skambesiu. Jaukiai, gražiai, šiltai, nuoširdžiai su modernaus ir tradicinio džiazo garsais.
Folk tales – dviejų atlikėjų Girmantės ir Andrejaus Polevikovo kūrybinis produktas. Girmantė ir A. Polevikovo kvartetas – scenos bendražygiai ne vienerius metus.
Programa FolkTales – įkvėpta Andrejaus išleistos kompaktinės plokštelės Ethnic Mood. Šis pianisto debiutinis albumas visiems intelektualios muzikos gurmanams atskleidė spalvingą nuotaikų pynę, kurioje, vienas kitą papildydami, į bendrą skambesį susilieja nacionalinis autentiškumas ir modernaus džiazo laisvumas.
Šį kartą atlikėjai kviečia atrasti ne tik lietuvių, bet ir kitų tautų liaudies muzikos skambesį – FolkTales programoje greta nuo lopšio pažįstamų melodijų galėsite išgirsti ir ukrainiečių, baltarusių, danų liaudies dainų aranžuotes. Džiazo sąskambiai čia susipina su folkloro melodijomis, atskleidžia jų gylį ir priartina klausytoją prie spalvingo etnomuzikos pasaulio.

MUSIC

VIDEOS